WARSZAWSKI PIKNIK NURKOWY, CZY JUŻ OGÓLNOPOLSKI ?

2014-08-05

Już niewiele czasu, gdyż ponad miesiąc, zostało do Pikniku Nurkowego, który pierwotnie kojarzony był jako warszawski. Z uwagi na zainteresowanie tą imprezą firm z różnych regionów Polski, chyba już można nazywać piknik ogólnopolskim.

Już niewiele czasu, gdyż ponad miesiąc, zostało do Pikniku Nurkowego, który pierwotnie kojarzony był jako warszawski. Z uwagi na zainteresowanie tą imprezą  firm z różnych regionów Polski, chyba już można nazywać piknik ogólnopolskim.
 
Free Frog TV wspiera medialnie Jacka Nowickiego  inicjatora tej imprezy.  Również jak już wcześniej Was informowaliśmy w zasadzie jako pierwsi  objęliśmy  Piknik Nurkowy patronatem medialnym.
Dla czego warto wspierać takie inicjatywy?
Odpowiedź jest prosta, bo możemy je wspierać!
 Warto też zauważyć, że takie działania służą dobru wspólnemu. Tworzą ogólny wizerunek branży nurkowej, wskazują na  jej kondycję i zwiększają ilość substancji zwanej rynkiem nurkowym.  Dzięki takim imprezom osoby jeszcze nie nurkujące mają szansę postrzegać nasze środowisko jako ciekawe i warte poznania, a te które czują się już trochę znudzone nurkowaniem może znajdą jego nowe oblicza.
A co ciekawego na Pikniku Nurkowym? W każdej chwili najświeższe informacje znajdziecie na : www.pikniknurkowy.pl
A tymczasem zapraszamy na wywiad z Jackiem Nowickim.

 

Już jest dostępna relacja z Pikniku Nurkowego!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.